У Києві відкриють для відвідувачів парк Муромець

Читать на русском

У Києві відкриють для відвідувачів парк Муромець
У Києві відкриють для відвідувачів парк Муромець

У Києві у квітні для відвідувачів відкриють парк "Муромець". Бажаючі зможуть прогулятися його територією або кататися на велосипеді.

Об этом сообщает Слон РУ

Про це повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації. У столиці зберігається заборона відвідування лісів.

"Парк "Муромець" цього весняно-літнього сезону буде відкритий для відвідувачів. Зокрема, для проведення спортивних тренувань, велопрогулянок, інших активних заходів. Відкритим для відвідування парк буде з квітня", – розповіли у прес-службі.

У КМДА ще раз нагадали, що у столиці на період дії військового стану суворо заборонено відвідувати ліси, а також заїжджати туди будь-яким транспортом. Частина лісових територій була зоною бойових дій і там ще можуть залишатися вибухонебезпечні предмети.

"Також нагадуємо про заборону здійснювати фото- та відеозйомку переміщень військової техніки та її розміщення. Згідно з Кримінальним кодексом України, такі дії, вчинені в умовах військового чи надзвичайного стану, караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років", – резюмували у прес-службі. службі.

Источник: Репортер РУ