У Херсонській області посіпаки окупантів спалили свої російські паспорти

Читать на русском

У Херсонській області посіпаки окупантів спалили свої російські паспорти
У Херсонській області посіпаки окупантів спалили свої російські паспорти

Трьом колишнім працівникам установи «Дар’ївська виправна колонія (№10)», які після деокупації Херсонської області спалили свої російські паспорти, повідомили підозри у держзраді.

Об этом сообщает Компромат ГРУПП

Як повідомляє ДБР, чоловік та дружина, які працювали молодшими інспекторами у виправній установі, перейшли на бік ворога. Після тимчасової окупації та захоплення колонії, вони продовжили «працювати», але вже на агресорів у незаконно створеному органі «Управление службы исполнения наказаний по Херсонской области».

До них долучився ще один працівник установи. Він брав активну участь у залученні місцевих жителів до співпраці з ворогом. Ходив по населеному пункту та роздавав громадянам листівки із закликами працювати на окупаційну адміністрацію та особисто переконував у необхідності такого вчинку.

Під час санкціонованих обшуків за місцем проживання підозрюваних, в останнього виявлено та вилучено відповідні агітаційні матеріали, підписана присяга громадянина рф, службові посвідчення, символіка рф. Також вилучені документи, що були видані окупантами для безперешкодного проїзду блокпостами та дозвіл на носіння зброї.

За оперативною інформацією усі троє отримали паспорта країни-агресора. Але після звільнення Херсону подружжя зрадників їх спалило. Підозрювані намагалися переховуватися, але їх було викрито під час проведення стабілізаційних заходів.

368.media

Источник: Архив компромата