Депутатів від “ОПЗЖ” пропонують позбавити мандатів у Київраді

Читать на русском

Депутатів від “ОПЗЖ” пропонують позбавити мандатів у Київраді
Депутатів від “ОПЗЖ” пропонують позбавити мандатів у Київраді

На сайті електронних петиції Київської міської ради зареєстровано петицію з пропозицією звернутись до ВР, щоб та розглянула законопроєкт про позбавлення мандатів депутатів від "ОПЗЖ" у міських радах.

Об этом сообщает Криминал РУ

Починати пропонують з Київради, де сидять представники одіозної партії та впливають на прийняття рішень і обороноздатність столиці.

Про це, як передає KВ, йдеться в в інформації на сторінці петиції №11816, зареєстрованої на сайті Київської міської ради.

"Просимо звернутися до Верховної Ради з проханням розглянути законопроект 7476 про позбавлення мандатів депутатів місцевих рад від проросійських партій", – йдеться в петиції.

Як зазначила авторка петиції Вероніка Савастюк, у Київській міській раді сидять представники "ОПЗЖ". Вони є членами комісій і впливають на стратегічні проекти і обороноздатність Києва. До повномасштабного вторгнення ці самі депутати реєстрували проект рішення і просували російську вакцину “Спутнік” Частина цих депутатів взагалі виїхали за кордон і не з’являються на засіданнях.

“Депутатам проросійських партій не місце у Київській міській раді”, – резюмувала авторка петиції.

Петиція розміщена на сайті 9 березня 2023 року та відкрита для підписання.

Нагадаємо, електронна петиція, в якій українці просили Зеленського та Верховну Раду позбавити мандатів депутатів від “ОПЗЖ”, за 85 днів до кінця строку збору підписів набрала більше 33,9 тисяч голосів з необхідних 25 тисяч.

Згодом, як інформувала KВ, Володимир Зеленський не захотів звертатись до ВР з проханням розглянути проєкти законів, які позбавляють мандатів депутатів всіх рівнів, обраних від “ОПЗЖ” і інших заборонених партій.

Зазначимо, KВ неодноразово писала, що присутність нардепів від “ОПЗЖ” в ВР зумовлена позицією керівництва “Слуги народу”, якому дуже зручно працювати з проросійськими колаборантами, які підтримують будь-які сумнівні та відверто схематозні ініціативи влади. Зокрема, мова йде про законопроєкт №5655 голови “Слуги народу” Олени Шуляк, прийнятий виключно в інтересах великих забудовників за відвертої підтримки “ОПЗЖ”. У своїх намаганнях “відбілити” скандальний законопроєкт, депутатка навіть дійшла до суду.

Источник: Проект