Антимонопольний комітет оштрафував дві компанії на майже 9 мільйонів за змову на закупівлі електромонтажу

амку,комитет,антимонопольный

Антимонопольний комітет оштрафував компанії "ВЕТК" і "Теле Енерджи" на 8,68 млн грн за змову під час їх участі в торгах на закупівлю електромонтажних робіт.

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Зазначається, що торги проводилися Сарненською міською радою, ПАТ "Закарпаттяобленерго" та філією "Енергозбут" ПАТ "Українська залізниця". Загальна сума очікуваної вартості закупівель складала 53 млн₴

У межах дослідження Комітет встановив обставини, що свідчать про вчинення антиконкурентних узгоджених дій, а саме – про усунення конкуренції між відповідачами під час участі у 11 торгах на закупівлю електромонтажних робіт.

"Ґрунтуючись на цих фактах АМКУ визнав, що ТОВ "ВЕТК" і ТОВ "Теле Енерджи" порушили закон "Про захист економічної конкуренції". Порушники оштрафовані на загальну суму 8 682 910 грн", – йдеться у повідомленні.

У Комітеті нагадали, що відповідно до закону "Про публічні закупівлі", підставою для відмови в участі у процедурі закупівлі є той факт, що учасник протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів.