Профілактика коронавірусу: у Британії поновили тестування “ліків Трампа”

Про це інформує .

Об этом сообщает Руспрес

"На випробування з метою перевірити, чи може гідроксихлорохін захищати людей від хвороби COVID-19, знову отримано дозвіл від регуляторів медичної галузі Великої Британії", — йдеться у повідомленні.

Експерти Оксфордського університету відновлять набір людей для проведення випробувань цього суперечливого лікарського засобу у Великій Британії та за кордоном.

Дослідження Оксфордського університету мають на меті визначити, чи може засіб захистити людей від зараження коронавірусом.

Британське регуляторне агентство з лікарських засобів та медикаментів заборонило випробування гідроксихлорохіну на початку червня на тлі занепокоєння щодо його безпеки для пацієнтів.

Вважалося, що пацієнти, котрі вживають цей засіб, який вживав для профілактики Трамп, стикаються з більшим ризиком летального результату.

Як повідомлялося, станом на 30 червня у світі підтверджено 10 494 212 випадків зараження на коронавірус. Померла від хвороби 510 621 людина, одужали – 5 723 968.

Гідроксихлорохін — протималярійний препарат, який існує вже кілька десятиліть. У багатьох країнах його почали використовувати для лікування COVID-19.

Джерело:

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/profilaktyka-koronavirusu-u-brytaniyi-ponovyly-testuvannya-likiv-trampa/”

seprator

Новости регионов

shape
© 2013. All rights reserved.

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение.
Материалы удаляются с сайтов: а) по претензиях; б) в случае аргументированных опровержений; в) согласно решения суда. Запрос для получения данных об ответчике, а также претензии и опровержения направляйте на email: centerpr2017@yandex.ru