Суд виправдав трьох молодиків чеченської діаспори, які посеред дороги побили тодішнього нардепа Мустафу Найєма

Шевченківський районний суд Києва . Про це розповів брат Найєма, адвокат Масі Найєм, зазначають .

Об этом сообщает Русский слон

Рішення про виправдання ухвалила суддя Оксана Голуб. Найєм підкреслив, що зазначене рішення суд прийняв нібито у зв’язку з відсутністю складу злочину і неприпустимості окремих доказів.

За словами Найєма, представники потерпілого неодноразово звертали увагу на упередженість суду. Судді Голуб двічі заявлявся відвід з підстав, передбачених ч. 3 і 4 ч. ст. 75 КК України.

Крім того, суд декілька разів безпідставно відмовив у задоволенні ряду інших клопотань, які могли б довести провину нападників.

“Вважаємо, що у нас достатньо підстав для звернення до Апеляційного суду, що ми і плануємо зробити після отримання тексту судового рішення”, – уточнив Найєм у себе в Facebook.

Нагадаємо, 30 квітня 2018 року в результаті конфлікту на дорозі в центрі Києва кілька чоловіків побили нардепа Мустафу Найєма, він потрапив у лікарню. Поліція затримала 3 з 4 нападників — Магомеда-Саліха Саитова, Ахмеда Саітова і Умолта Темербулатова. Чеченцям оголосили підозри у хуліганстві, вчиненому групою осіб, і відправили цілодобовий під домашній арешт.

Головний підозрюваний — 29-річний Магомед-Амін Саітов — через дві години після інциденту полетів з України в Баку. 2 травня 2018 року його оголосили в розшук, 5 травня затримали в Азербайджані, а 7 травня відпустили у зв’язку з відсутністю відповідних документів з української сторони. Шевченківський райсуд Києва заочно заарештував Магомеда-Амін Саітова, 23 вересня 2019 року його затримали.

Магомед-Амін СаітовПергляньте ще раз запис про зухвале побиття "золотою молоддю" в центрі Києва народного обранця

У нашому розпорядженні є Відео, як мерседес-кубік підрізає машину Мустафи Найєма.
Нагадаю, з кубків вийшли люди, які почали сперечатися з мустафою, потім зав’язалася бійка, в результаті якої мустафі зламали щелепу. В нього також струс мозку pic.twitter.com/HUwl9vNW4e
— Oksana Kovalenko (@superumka) April 30, 2018

Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/sud-vypravdav-trokh-molodykiv-chechenskoi-diaspory-iaki-posered-dorohy-pobyly-todishnoho-nardepa-mustafu-naiiema-334274.html”

seprator

Новости регионов

shape
© 2013. All rights reserved.

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение.
Материалы удаляются с сайтов: а) по претензиях; б) в случае аргументированных опровержений; в) согласно решения суда. Запрос для получения данных об ответчике, а также претензии и опровержения направляйте на email: centerpr2017@yandex.ru