Трамп знав про пропозиції талібам вбивати військових США за гроші ще в 2019-му

Адміністрація президента США Дональда Трампа ще на початку 2019 року знала про пропозицію російської розвідки афганським бойовикам вбивати американських військових за винагороду.

Об этом сообщает Moscow Post

Про це повідомляє Associated Press.

Джерело агентства в адміністрації, знайоме з розвідданими, стверджує, що відомості про пропозицію російської розвідки містилися щонайменше в одній доповідній записці для Трампа. Тодішній радник президента з національної безпеки Джон Болтон також розповів колегам, що поінформував Трампа про ці факти у березні 2019 року.

Про що йдеться?

За даними The New York Times, російська розвідка таємно пропонувала афганським бойовикам винагороду за вбивства американських військових.

За даними видання, американська розвідка кілька місяців тому зʼясувала, що винагороду пропонував російський підрозділ, яке може бути повʼязаний з низкою замовних убивств в країнах Європи. Зазначається, що кілька таких винагород навіть були виплачені.

Всього в 2019 році в Афганістані загинули 20 військових США. Зараз в Штатах розробляють можливу відповідь на такі дії з боку РФ — від ноти по дипломатичних каналах до нових санкцій.

Росія назвала справу «безпідставними анонімними звинуваченнями» і зажадала від влади США виконання своїх міжнародних зобовʼязань у рамках Віденської конвенції про дипломатичні зносини від 1961 року.

  • Сам Трамп назвав статтю про пропозиції від Росії афганським бойовикам «фейком».
  • Агентство Reuters опублікувало нові подробиці справи про можливі вбивства американських військових за гроші Росії, які спростовують заяви Трампа.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/46339-ap-ofis-trampa-znav-shche-v-2019-roci-pro-propoziciyu-rosiji-afganskim-boyovikam-vbivati-viyskovih-ssha”

seprator

Новости регионов

shape
© 2013. All rights reserved.

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение.
Материалы удаляются с сайтов: а) по претензиях; б) в случае аргументированных опровержений; в) согласно решения суда. Запрос для получения данных об ответчике, а также претензии и опровержения направляйте на email: centerpr2017@yandex.ru