Коронавірус у всієї родини: дружина легендарного російського футболіста Погребняка розповіла про шок і страх

Вся сім’я легендарного російського футболіста Павла Погребняка виявилася зараженою коронавірусною інфекцією.

Об этом сообщает Дедал

Про це повідомила дружина нападника єкатеринбурзького "Уралу" Марія. За її словами, після самого Погребняка хвороба була виявлена у неї та трьох дітей.

"Чоловік поїхав в Єкатеринбург на збори. Жодних симптомів. Ніщо біди не віщувало. По прильоту здали аналізи. Паша – COVID-позитивний. Шок. Вночі піднялася температура до 38, приїхали лікарі, відвезли на КТ, діагноз – "двостороння пневмонія". Я була впевнена, що він її підчепив у літаку. Знову ж думки в голові: але ж так швидко вірус не виявляється. Загалом, вирішила здати з дітьми аналізи. У старшого сина вже пневмонія. Страшно? Дуже", – сказала Марія в ефірі соціальної мережі Instagram.

Як повідомляв OBOZREVATEL, агент екстренера київського "Динамо" Сергія Реброва Шандор Варга назвав коронавірус "бізнесом купки бандитів".

Подивися першим нову відверту фотосесію Світоліної у нас в Telegram!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/football/koronavirus-u-vsiei-rodini-druzhina-legendarnogo-rosijskogo-futbolista-pogrebnyaka-rozpovila-pro-shok-i-strah.htm”

seprator

Новости регионов

shape
© 2013. All rights reserved.

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение.
Материалы удаляются с сайтов: а) по претензиях; б) в случае аргументированных опровержений; в) согласно решения суда. Запрос для получения данных об ответчике, а также претензии и опровержения направляйте на email: centerpr2017@yandex.ru