Болтон назвав Китай однією із причин виходу США з ракетного договору

Радник президента США з національної безпеки Джон Болтон — Болтон назвав Китай однією із причин виходу США з ракетного договору
Радник президента США з національної безпеки Джон Болтон
Штати готові розглянути можливість розгортання ракет середньої дальності на Далекому Сході Об этом сообщает ecity.in.ua со ссылкой на СМИ.


США вирішили вийти з Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності, зокрема, через дії Китаю.


Про це у вівторок заявив радник президента США з національної безпеки Джон Болтон в ефірі телеканалу Fox News.


«Дозвольте мені повернутися на секунду до теми Китаю. Думаю, ви маєте на увазі коментар, що прозвучав напередодні від міністра оборони Марка Еспера, про те, що ми були б готові розглянути можливість розгортання ракет середньої дальності на Далекому Сході. Так це тому, що у Китаю є вже тисячі таких розгорнутих ракет! Вони (китайці) не були стороною договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності, тому були вільні робити, що захочуть. Це одна із причин, з якої президент (США Дональд) Трамп вийшов із договору», — вказав Болтон.


За його словами, під час обговорення можливого розміщення ракет в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні Вашингтон лише намагається гарантувати безпеку своїх союзників і своїх сил передового розгортання. При цьому Китай наростив збройні сили і становить загрозу, підкреслив радник Трампа.


Як відомо, 2 серпня припинив дію Договір про ракети середньої та малої дальності між РФ та США.


Президент Росії Володимир Путін заявив, що дії США з ліквідації договору призведуть до нічим не стримуваної гонки озброєння.


Також Трамп обговорив з Путіним нову ядерну угоду.


Читайте також статтю:

 • Світ після 2 серпня. Крах ракетної угоди: до чого варто готуватися Києву?  Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/bolton-nazvav-kitay-odnijeyu-iz-prichin-vihodu-ssha-z-raketnogo-dogovoru-616048.html”

  seprator

  Новости регионов

  shape
  © 2013. All rights reserved.

  Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

  Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение.
  Материалы удаляются с сайтов: а) по претензиях; б) в случае аргументированных опровержений; в) согласно решения суда. Запрос для получения данных об ответчике, а также претензии и опровержения направляйте на email: centerpr2017@yandex.ru