ЄС призначив нового посла в Україну: що про нього відомо

Матті Мааіскас

Новим послом Європейського Союзу в Україні стане естонський представник Матті Маасікас. Він має змінити на цій посаді Хюґа Мінгареллі. Об этом сообщает grad.in.ua со ссылкой на СМИ.

Згідно з повідомленням на сайті Служби зовнішніх дій ЄС, естонського дипломата Матті Маасікаса було призначено главою делегації Європейського союзу в Україні. Таке рішення обумовлено плановою ротацією у 2019-му році.

До слова: Євросоюз готовий надати Україні 500 мільйонів євро допомоги після виконання низки умов

Матті Маасікас з 2011-го по 2016 рік очолював представництво Естонії у ЄС, а потім повернувся на батьківщину та отримав посаду заступника міністра з європейських питань. До цього моменту Маасікас обіймав посаду генерального секретаря МЗС Естонії.

Українцям ця людина в першу чергу відома завдяки заявам "Не бачити реформ в Україні можуть хіба що ідіоти", та "жахливий імідж заважає Україні отримати повноцінну підтримку ЄС".

Також нещодавно відбувся саміт Україна-ЄС, за висновками якого президент Володимир Зеленський зробив ряд заяв, ознайомитися з якими можна тут.


Джерело статті: “http://24tv.ua/yes_priznachiv_novogo_posla_v_ukrayinu_shho_pro_nogo_vidomo_n1177220”

seprator

Новости регионов

shape
© 2013. All rights reserved.

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение.
Материалы удаляются с сайтов: а) по претензиях; б) в случае аргументированных опровержений; в) согласно решения суда. Запрос для получения данных об ответчике, а также претензии и опровержения направляйте на email: centerpr2017@yandex.ru