Вінницький УКРОП облажався з першим номером у облраду

Політичний проект олігарха Коломийського на Вінниччині очолив екс-батьківщинівець, ставленик регіоналів Олександр лев. Проте він не став публічним лідером партії на Вінниччині. Натомість, очолив список УКРОПів до облради маловідомий Григорій Зозуля.

Довідка:

 Зозуля Григорій Степанович - 13.04.1973 - Громадянин України, освіта середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП", Тимчасово непрацюючий, місце проживання: Вінницька область, смт. Стрижака, ІВАНА ФРАНКА, 6.

 Пошуковик гул майже нічого не розповість вінничанам про Григорія Зозулю, хто він і звідки. Тільки два епізоди.

Перше, що знає гугл про Зозулю – це його участь як рядового «гопника» під час спроби «віджати» ГПЗ у власників. Тоді Зозуля називав себе заступником керівника «Народної Самооборони», начальника облавтодору Ігоря Алексєєва.

 

 Цікаво, що на офіційному сайті самооборони жодним чином Зозуля не згадується.

Натомість, під час виборчої кампанії УКРОПу, Зозулю піарники досі пишуть як заступника керівника «Народної самооборони Вінниччини». Цікаво, що організаці із такою назвою в реєстрі немає.

Ігор Алексєєв пішов до облради по спискам «Батьківщини». Григорія Зозуля – першим в УКРОПі. Чому? Відповідь проста. Це і є друге, що гул знає про Зозулю.

Виявляється, що Григорій Зозуля – колишній коханець лідери вінницької «Батьківщини» Людмили Щербаківської.

Ось кадри із Одеси, де закоханих разом зафільмували:

 

 

Ось і все, що відомо людям про людину. Яка гордо іменує себе патріотом. Не на тих Коломийський ставку зробив…

ТАРАСОВА ПРАВДА

seprator

Новости регионов

shape
© 2013. All rights reserved.

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение.
Материалы удаляются с сайтов: а) по претензиях; б) в случае аргументированных опровержений; в) согласно решения суда. Запрос для получения данных об ответчике, а также претензии и опровержения направляйте на email: centerpr2017@yandex.ru