Комаровський пояснив, як працювати в офісі та не підхопити Covid-19

Ризик заразитися Covid-19 значно зростає в місцях скупчення великої кількості людей і поганою вентиляцією повітря — Комаровський пояснив, як працювати в офісі та не підхопити Covid-19
Ризик заразитися Covid-19 значно зростає в місцях скупчення великої кількості людей і поганою вентиляцією повітря


Можна знизити ризик зараження, якщо правильно визначити концентрацію вуглекислого газу в приміщенні

Об этом сообщает FIB


Відомий лікар і телеведучий Євген Комаровський вважає, що ризик заразитися Covid-19 значно зростає в місцях скупчення великої кількості людей і поганою вентиляцією повітря. Водночас він вважає, що можна знизити ризик зараження, якщо правильно визначити концентрацію CO2 в тому чи іншому приміщенні.

Про це лікар заявив у своєму відео на YouTube.

За словами Комаровського, визначити рівень вуглекислого газу в приміщенні сьогодні досить просто маючи спеціальні пристрої та прилади.

«Як з’ясувати, що немає нормальної вентиляції? Це зробити дуже просто. Сліди перебування людини в будь-якому приміщенні – це концентрація СО2 (вуглекислого газу) в приміщенні. Якщо в приміщенні висока концентрація СО2, значить це місце потенційно небезпечне. Не треба туди ходити – там можна заразитися!», –закликав Комаровський.

Він акцентував, що спеціальні датчики, що вимірюють рівень СО2 в повітрі (коли люди видихають), можна встановлювати і в будинку, і на роботі. Рівень вуглекислого газу вимірюється в мільйонних частках (ppm – parts per million).Також Комаровський порадив звертати увагу на свої відчуття. Так як при збільшенні рівня СО2 людина може відчувати сонливість і стомлюваність.

Лікар нагадав про норми рівня СО2. Так, на вулиці в середньому в повітрі норма – 400 ppm; в приміщеннях ідеальний показник до 600. Якщо останній підіймається вище 1500 ppm – краще не заходити.

«Вже 2-3 тисяч ppm впливає на здоров’я», – каже Комаровський.

Раніше лікар Комаровський назвав «найбільшу проблему сучасності».

Також Комаровський розповів, як захиститися від нового штаму коронавірусу.Джерело статті: “https://glavcom.ua/country/health/komarovskiy-poyasniv-yak-pracyuvati-v-ofisi-i-ne-pidhopiti-covid-19-732231.html”

seprator
shape
© 2013. All rights reserved.

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: news.best02@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение.
Материалы удаляются с сайтов: а) по претензиях; б) в случае аргументированных опровержений; в) согласно решения суда. Запрос для получения данных об ответчике, а также претензии и опровержения направляйте на email: news.best02@gmail.com