Найкращі книжки форуму визначали три незалежні журі

У Львівській опері відбула­ся церемонія нагородження «Найкраща книга форуму-2017». Загалом на конкурс на­дійшло 447 книг від 90 видав­ництв, а за чотири дні форуму можна було відвідати майже тисячу культурних та освітніх заходів. Цього року, як і по­переднього, журі вирішило не присуджувати Ґран-прі. А от новинкою нинішнього форуму стало те, що три незалежні журі: у Києві, Харкові та у Львові — назвали кращі книжки. Об этом сообщает trkrai.in.ua со ссылкой на СМИ.

У номінації «Класична українська література» пере­могла книжка Івана Франка «Мойсей», видавництво Львівського національного університету імені Івана Франка. У номінації «Сучасна українська проза» поза конкуренцією була книга Сергія Жадана «Інтернат», а в номінації «Сучасна українська поезія» — «Антологія ук­раїнської поезії XX століття: від Тичини до Жадана» (упорядник Іван Малкович, видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»).

Міський голова Львова Андрій Садовий відзначив ювілейною монетою імені короля Данила Галицького «Видавництво Старого Лева» за підготовку до друку ви­дання Філіпа Сендса «Східно-Західна вулиця: повернен­ня до Львова». Він також оголосив про нові ініціативи — з 2018-го буде запроваджено 20 премій по ₴25’000 для молодих письменників. Цього року на всі заходи ГО «Форум видавців» з бюджету міста вділено ₴490 тис.

Богдан КУШНІР.

 

Джерело статті: газета “Голос України”

seprator

Новости регионов

shape
© 2013. All rights reserved.
 

Владелец домена: Черноиван Ю.В. (не занимается наполнением и редактированием сайта). Арендатор (пользователь) домена компания Orange-SKY LTD (республика Сейшельские острова) занимается редактированием и наполнением сайтов. Партнёр сайта на территории Украины: ГО "Тарасова правда", БФ "Щастя".

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение.
Материалы удаляются с сайтов: а) по претензиях; б) в случае аргументированных опровержений; в) согласно решения суда. Запрос для получения данных об ответчике, а также претензии и опровержения направляйте на email: centerpr2017@yandex.ru