БАГАТОДІТНА РОДИНА АТОВЦЯ ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ

Вінничанка Ірина Войналович не звикла скаржи­тись. Поки її чоловік Олександр захищає наш мир та спокій на пере­довій, ця сильна духом жінка сама виховує чоти­рьох діток. Об этом сообщает evreiskiy.in.ua со ссылкой на СМИ.

Старший навчається у десято­му класі. Наймолодший, Олексій, має рідкісне захворюван­ня, а лікування потребує чимало коштів.

— Чоловік із 1996 року пра­цював у сис­темі МВС, по­тім служив у Нацгвардії. Ко­ли почалась війна, у Олек­сандра закін­чився контракт і він записався добровольцем.

Влітку 2014 року вирушив у складі 9-го батальйону на передову. Слу­жив на Донеч­чині, неподалік Маріуполя, — розповідає Ірина. — Під час одного з боїв отримав поранення, ліку­вався у госпіталі. Після того була служба у добровольчих батальйонах, які ніякого ста­тусу у держави не мали. Знаю, що Саша брав участь в обо­роні Донецького аеропорту.

Але розповідав про війну мало, адже на той час я була вагітна четвертою дитиною.

А вже у 2015 році чоловік підписав знову контракт. Зарплатню військовим підня­ли, але коштів нашій багатодітній родині дуже бракує. Багато заби­рає лікування Олексія. Спочатку медики довго не могли встанови­ти йому діагноз. Підозрювали навіть онкологію. Але, слава Богу, страшна хвороба не підтвердилась. І тільки навесні цього року у Києві нам повідомили, що у Олексійка синдром Маршалла. Це нове рідкісне генетичне захворювання. Про нього знає дуже мало лікарів, невідоме його походження, і гру­пи інвалідності поки що через це не дають.

Проявляється хвороба у тому, що в дитини часто гнійна ангіна, висока температура, яка майже нічим не збивається. Є ліки, які полегшують стан, але вони мають ряд побічних дій. Через захворю­вання сина я не можу відправити його до садочка і вийти на робо­ту. Дідусь та бабуся живуть в іншому місті і не мають змоги допо­магати у догляді за дітьми. Але маємо на­дію, що до школи хво­роба сина зникне. Так прогнозують медики зі столиці.

Родина Войналович дуже дружна. Але шестеро осіб та двоє котів туляться на 36 квадратних метрах.

— Мешкаємо у час­тині будиночку. Умови погані. Дах старий та протікає. На ремонт потрібно близько 50 ти­сяч гривень. Минулого року нам виділили матеріальну допомогу із мерії, але її ви­стачило, щоб замінити діткам ліжко, купити пилосос та на лікування Олексійка. Аби хоч якось на­лаштувати себе на щось пози­тивне та підзаробити, бо багато коштів треба на школу та медика­менти, взялась вишивати. Мої ро­боти можна переглянути у «Фейсбуці». І я дуже буду рада, якщо вони сподобаються читачам і при­несуть у їхній дім мир та радість.

Контактний телефон (Вайбер) +380-63-634-22-72, Ірина.

Вікторія СНІГУР

 

Джерело статті: газета “33-й канал. Подільська порадниця”

seprator

Новости регионов

shape
© 2013. All rights reserved.
 

Владелец домена: Черноиван Ю.В. (не занимается наполнением и редактированием сайта). Арендатор (пользователь) домена компания Orange-SKY LTD (республика Сейшельские острова) занимается редактированием и наполнением сайтов. Партнёр сайта на территории Украины: ГО "Тарасова правда", БФ "Щастя".

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение.
Материалы удаляются с сайтов: а) по претензиях; б) в случае аргументированных опровержений; в) согласно решения суда. Запрос для получения данных об ответчике, а также претензии и опровержения направляйте на email: centerpr2017@yandex.ru