Тарифні новини

Піднімають тарифи Об этом сообщает glashataj.in.ua со ссылкой на СМИ.

Уже з 18 серпня будуть діяти нові тарифи на по­слуги з вивезення рідких побутових відходів: для населення — 86,34 грн. за 1 кубічний метр з урахуван­ням ПДВ; для бюджетних установ — ₴94,97 за 1 кубічний метр з урахуванням ПДВ; для інших споживачів — ₴94,97 за 1 кубічний метр з ура­хуванням ПДВ.

Крім того, «Вінницяоблводоканал» розробив проекти розрахунків тарифів на централізо­ване водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого по­стачання холодної води, водовідведення (з вико­ристанням внутрішньобудинкових систем) на 2018-й рік і запрошує вінничан до обговорення проектів. Обговорення заплановане на п’ятницю, 18 серпня, на 14:00 в актовій залі адміні­стративного приміщення «Вінницяоблводоканал», за адресою: вулиця Київська, 173. Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 календарних днів з момен­ту оприлюднення докумен­та на адреси: для пропозицій та заува­жень стосовно встанов­лення тарифів на 2018 рік: «Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.». Для пропозицій та заува­жень стосовно схвалення інвестиційної програми на 2018 рік: «Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.».

 

Дванадцать тисяч боржників були без субсидій

Журналіст з’ясував у заступни­ка директора відділу соціальної політики Наталії Паламарчук, що робити тим людям, які пізно дізналися, що у них забрали суб­сидію за борги. Та що робити, якщо борг виявився «фіктив­ним».

— Якщо людина по якимось причинам не звернулася вчас­но, то комісія при виконкомі має право поновити субсидію з дати її призупинення. Субсидентам, що мають борги, які вже сплачені або мають довідки, що цих боргів немає, через рішення комісії ми призначаємо субси­дії за попередній період. Але не більше ніж 6 місяців. Якщо боргу дійсно не було, про що є відповідні документи від компа­ній-постачальників послуг, то з ними треба звернутися в Прозо­рий офіс і людині зроблять авто­матичний перерахунок субсидій. У соцдепартаменті отримали цифри про субсидентів. Так, взимку отримували субсидію 78 тисяч мешканців міста. Із цієї кількості не продовжили субси­дії через борги 12184 особам. Щоб повернути державну допомогу, до Прозорих офісів звернулися 3876 людей, які дали квинтацію про сплату боргу або уклали до­говір реструктуризації. З них: 2125 провели розрахунок суб­сидій з травня, 158 — розрахунок з місяця звер­нення, 1584 — ще триває процес при­значення субсидій.

 

Взимку боржників залишать без субсидій?

До редакції надійшла інформа­ція, що при перерахунку субси­дій на зимовий період треба «за­крити» всі борги по комуналці до 1 вересня. Детально перечи­тавши зміни до постанови Каб­міну № 848, журналіст не знай­шов про це згадок. Хоча в цій по­станові вказано, що інформацію про двомісячну заборгованість соцдепартамент отримує якраз перед перерахунком. Як і минулого року, перераху­нок субсидії на зимовий період відбувається у вересні-жовтні.

За роз’ясненнями звернулися до начальника відділу контролю за правильністю призначення, перерахунку і виплати адресних державних допомог Вікторії Корсун. — Ми ще займаємося перера­хунком на літній період. Зміни до цієї постанови з’являються часто, тому не можу точно сказати — чи будемо знову врахову­вати двомісячний борг. А щодо того, що потрібно сплатити бор­ги до 1 вересня, то ми не поши­рювали цю інформацію, — від­повіла Вікторія Корсун.

 

Джерело статті: газета «RIA»

Вход

seprator

Новости регионов

shape
© 2013. All rights reserved.
 

Владелец домена: Черноиван Ю.В. (не занимается наполнением и редактированием сайта). Арендатор (пользователь) домена компания Orange-SKY LTD (республика Сейшельские острова) занимается редактированием и наполнением сайтов. Партнёр сайта на территории Украины: ГО "Тарасова правда", БФ "Щастя".

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение.
Материалы удаляются с сайтов: а) по претензиях; б) в случае аргументированных опровержений; в) согласно решения суда. Запрос для получения данных об ответчике, а также претензии и опровержения направляйте на email: centerpr2017@yandex.ru