Він * Вона = розлучення

Подружжя наважилось на розлу­чення. Як прийняти правильне рішен­ня, щоб потім не заплутатись у житті? Об этом сообщает ladyportal.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Хочу зауважити, що питання: «А може, нам розлучитись?» виникає майже в кожної пари. Інколи його не промовляють уголос, але точно про­кручують у думках. Однак не варто одразу бігти розлучатись. У моїй прак­тиці був випадок, коли пара, яка про­жила в шлюбі 35 років, зберігала, як сі­мейну реліквію, заяву на розлучення, написану через рік після шлюбу, але так і не занесену до РАЦСу.

Появи таких думок не варто бояти­ся, коли вони викликані мимовільним гнівом на поведінку коханої половин­ки чи певну ситуацію. Якщо пара роз­лучається під впливом емоцій, то по­тім заплутується у мереживі споминів й намарно витрачає своє життя на переживання, випробування та повто­рення помилок. А ось коли життя з ко­лись коханою половинкою перетво­рюється на пекло, тоді таки варто на­важитись на цей крок.

Хто «легше» переносить розлучен­ня: чоловіки чи жінки?

— Згідно зі статистичними дани­ми, після розлучення 28% чоловіків і жінок вважають, що зробили помил­ку, 80% чоловіків вступають у повтор­ний шлюб, а ось жінок, які після розлу­чення наважуються на нові стосунки, вдвічі менше.

Але життя після розлучення не за­кінчується. Більше того, у повторно­му шлюбі любові, ніжності, взаєморо­зуміння та щастя може бути набага­то більше. Бо жінка чи чоловік мають певний досвід знають, чого хочуть від стосунків. Такі люди знають, де по­трібно промовчати, у яких випадках піти на компроміс. Вони вже не див­ляться на стосунки крізь рожеві оку­ляри. Вони більше налаштовані на по­будову затишних взаємин.

 

Джерело статті: газета “Порадник жіночий”

Вход

seprator

Новости регионов

shape
© 2013. All rights reserved.
 

Владелец домена: Черноиван Ю.В. (не занимается наполнением и редактированием сайта). Арендатор (пользователь) домена компания Orange-SKY LTD (республика Сейшельские острова) занимается редактированием и наполнением сайтов. Партнёр сайта на территории Украины: ГО "Тарасова правда", БФ "Щастя".

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение.
Материалы удаляются с сайтов: а) по претензиях; б) в случае аргументированных опровержений; в) согласно решения суда. Запрос для получения данных об ответчике, а также претензии и опровержения направляйте на email: centerpr2017@yandex.ru